copyright by Arnet-Media 2014
firma
Witamy Państwa

Firma Arnet-Media od kilku tat zajmuje się profesjonalnym wideofilmowaniem z powietrza za pomocą różnego rodzaju dronów. Wykonujemy filmy w rozdzielczości Full HD oraz zdjęcia w rozdzielczościach 12Mpix. Filmowanie wybranych obiektów oraz dużych przestrzeni w terenie otwartym lub w halach. Cedujemy prawa do nagrań i zdjęć na rzecz zleceniodawcy. Zawieramy umowy. Wystawiamy faktury VAT.

Realizujemy filmy z powietrza, filmy reklamowe, filmy promocyjne, zdjęcia z powietrza z drona.

Arnet-Media to studio filmowe produkujące różnorodne formy filmowe o wysokiej jakości wykonania, a nie koniecznie wymagające wielkich nakładów finansowych. Jesteśmy wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem profesjonalistów z branży filmowej. Pracowaliśmy przy produkcjach różnych imprez, a także filmów reklamowych i promocyjnych. Stale współpracujemy z jedną z regionalnych stacji telewizyjnych w Polsce.

Firma Arnet-Media zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju trofeów sportowych w postaci pucharów, medali i statuetek.

Zajmujemy się również produkcją nadruków na kubkach oraz produkcją buttonów.

Zajmujemy się też różnego rodzaju reklamą oraz gadżetami reklamowymi.

Firma Arnet-Media to coś więcej niż profesjonaliści. To ludzie, którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu, dają z siebie wszystko przy każdym projekcie. Jestem w stanie z czystym sumieniem, polecić ich każdemu i dać gwarancję wyjątkowej współpracy na najwyższym poziomie.
Zapraszamy Pańtwa do współpracy.

Robert Borkowski
strona główna firma trofea sportowe filmowanie gadżety